Студентське життя

Студентське життя

 Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині “безтурботні” моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати мрії, робити божевільні вчинки, знаходити нових друзів і навіть кохання… Це перший крок у доросле життя, це життя у гуртожитку, це багатогранність вмінь та інтересів, це можливість проявити свої лідерські якості. Саме студетське самоврядування допоможе у цьому.

Студентське самоврядування  у Первомайському медичному коледжі є засобом реалізації студентською громадою своїх прав, обов’язків та ініціатив через прийняття рішень та їх впровадження за допомогою власних ресурсів у сфері, що визнається адміністрацією та у співпраці з нею.

Студентське самоврядування – це практична школа для тих, хто бажає спробувати себе у якості керівника, адміністратора, лідера, одна з перших сходинок до громадянського суспільства коли громада висуває своїх лідерів та вчиться контролювати їхні дії.

У Первомайському медичному коледжі органами студентського самоврядування є студентський парламент, студентський профком, студентська рада гуртожитку та активи груп.                              

 Студентський парламент працює протягом навчального року, і складається з 9 структурних підрозділів (постійно діючих комісій), що охоплюють різні напрямки студентського життя: навчально-науковий, культурно-просвітницький, дисципліни і порядку, соціально-побутовий, спортивно-оздоровчий, милосердя, захист прав студентів, прес-центр, мужвузівських звязків. До складу Студентського парламенту входять 19 студентів, що обрані на звітно-виборних зборах у вересні 2017 року.

 

Активістами студентського парламенту організовуються та проводяться різноманітні заходи та акції, про які ми розповідатимо на своїй сторінці.

Якщо Вам не байдуже життя нашої Alma Mater , якщо Ви талановиті та сповнені нових ідей, якщо Ви енергійні та маєте бажання реалізовувати власні проекти, ми щиро запрошуємо Вас до нашої команди!!! 


 14 березня в коледжі відбувся конкурс «перлина Коледжу – 2019» в якому брали участь  студенти  І курсу  в програмі були такі конкурси:

 І – «Я сучасна студентка» Вихід

 ІІ – «Візитна картка»

 ІІІ – «Інтерв’ю»

 ІV – «Реклама коледжу»

 V – «Мої таланти»

 VІ – «Дефіле»

 За результатами конкурсу конкурсантки отримали титули:

 Міс  фантазія – Петрено Аліна

 Міс  елегантність – Надьожа Дар’я

 Міс  оригінальність  - Хомова Олена

 Міс  грація – Москаленко Діана

 Міс  чарівність – Мельник Кароліна

 Міс  вишуканість Капелюшна Ірина

 Міс  глядацьких симпатій  отримала Болгарина Ольга, яка і стала «Перлиною коледжу».

 Всі конкурсантки отримали премію за участь в заході.

Спонсорами конкурсами були:

 «Перлина коледжу» отримала корону

 -         салон «Лакрема»

 -         студія Яки Ковальчук

 -         кінотеатр  «Прем’єра»

 -         фітнес клуб «Алекс» від яких конкурсантки отримали сертифікати і подарунки

«Перлина коледжу – 2019» отримала подарунок від відділу молоді та спорту  Первомайської міської ради. 04.02.2019 р. в коледжі відбулося театралізоване дійство Масляна в якому брали участь студенти I-IIIкурсів.

 У програмі дійства були: «Холодна зима», «Тепла весна».

 Вокальний онсамбль виконав пісні про Масляну.

 Студенти із задоволенням взяли участь у спортивних розвагах. Першокурсники провели ярмарок. На завершення дійства було спалено опудало зими.  


14 лютого відбувся гала-концерт “SONG CONTEST’ до Дня закоханих під керівництвом викладача Білоус Л.А.  Студенти І, ІІ, ІІІ, ІV курсів   продемонстрували свої творчі здібності у вивченні іноземних мов. Пісні лунали не лише англійською, а й німецькою та французькою мовами. Щороку ми відкриваємо нові таланти, справжні діаманти нашого коледжу і дуже ними пишаємось


13 лютого в рамках проведення тижня ЦМК гуманітарних та соціально-економічних дисциплін був проведений захід "Культурна спадщинаа Німеччини" , в якому приймали участь студенти других та третіх курсів коледжу.


 12 лютого було проведено квест для першокурсників на тему «Полювання за скарбами англійської мови». Учасники  креативно і цікаво представили свої команди, після чого під керівництвом викладача англійської мови Шушняєвої Ю.В. завзято виконували різноманітні завдання квесту, виявляючи творчість, ерудованість та зацікавлення у вивченні предмету.  Найкращі результати продемонструвала команда 15-Ф групи.  11 лютого 2019 року в Первомайському медичному коледжі розпочався предметний тиждень циклової методичної комісії гуманітарних і соціально-економічних дисциплін, яскравим стартом якого стала виставка студентських проектів на тему «Англійська в нашому житті». Найактивнішими учасниками стали студенти 12-М, 15-Ф, 23-М груп 


 6.02. викладачем хірургії Москаль Н.В. була проведена сучасна лекція з теми: «Захворювання й ушкодження грудної клітки та органів грудної порожнини». Підвищений інтерес студентів до вивчення даної теми зумовлений її актуальністю, а професійне спрямування змісту лекції забезпечило активну участь студентів під час заняття.  В коледжі 04 лютого 2019 року відбулася зустріч студентського активу коледжу з Кічулою Анною

студенткою І курсу Факультету іноземних мов в Львівському Національному Університеті ім. Івана   Франка.

  Кічула Анна

 -          випускниця програми FLEX (Програма обміну майбутніх лідерів) 2016-17 навчального року    (Штат Вашингтон, США)

 -          активний волонтер

 -          офіційний член Молодіжного Європарламенту (EYP Ukraine), член Департаменту Людських ресурсів (HR)

 -          учасник в молодіжному обміні на кКіпрі під назвою « Some call it Europe, we call it Home» від програми Erasmus+

 розповіла про роботу молодіжного Європарламенту,  волонтерську діяльність, закликала студентів коледжу формувати лідерські якості, займати активну життєву позицію, а також запропонувала співпрацювати.  В понеділок 28.01.19 відбулася відкрита лекція викладача з медсестринства в гінекології Бухти В. М. на тему «Злоякісні пухлини в гінекології: класифікація, етіологія, патогенез, клініка, лікування, ускладнення, профілактика» зі студентами 31-М групи. 

Впродовж лекції були розглянуті актуальні питання сьогодення 

 1. ПОНЯТТЯ ПРО ПУХЛИНИ
 2. ДІАГНОСТИКА ЗЛОЯКІСНИХ ПУХЛИН
 3. ЗДІЙСНЕННЯ МЕДСЕСТРИНСЬКОГО ПРОЦЕСУ ПРИ РАКУ В ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ
 4. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ
 5. ДИСПАНСЕРИЗАЦІЯ ХВОРИХ


 25 січня 2019 року відбувся 68 випуск акушерок. Для медичного працівника це надзвичайно важливий, але тільки перший етап професійного становлення, адже мистецтву лікування необхідно вчитись все життя.  Шановні, випускники,  вітаємо Вас,  з присвоєнням кваліфікації акушерка!!!

 


24 січня 2019 року в Первомайському медичному коледжі відбулося засідання круглого столу на тему Студентське самоврядування: успіхи, проблеми, перспективи.

Були обговорені питання:

 -  Чому сьогодні в Україні особливого значення набуває проблема удосконалення студентського самоврядування у вищому навчальному закладі. Чим ця проблема актуальна для нашого навчального закладу.

-  Чому корисно брати участь у студентському самоврядуванні . чи потрібно воно студентам?

 -  Які успіхи студентського самоврядування  в Україні і в нашому навчальному закладі.

 -  Які перспективи студентського самоврядування  у нашому навчальному закладі.

Зробили висновок що необхідні нові підходи до студентського самоврядування. Вони мають  скерувати навчально-виховний процес на розвиток творчих потенцій та соціальної активності студентської молоді,  створити додаткові умови для зростання якості підготовки фахівців у системі професійної освіти в Україні,  забезпечити подальшу інтеграцію національної освітньої системи до європейського та світового освітнього простору.     


23 січня та 24 січня 2019 року відбулась державна підсумкова атестація спеціалізації  акушерська справа  (комплексний кваліфікаційний екзамен з акушерства, гінекології, внутрішньої медицини, педіатрії).  Студенти 46-А групи показали на достатньому рівня свої знання та вміння.

  


 22 січня 2019 року відбулась практична конференція за підсумками переддипломної практики студентів 46-А групи    спеціалізації  акушерська справа , де студенти поділились своїми враженнями, які отримали під час проходження практики в ЛПУ Миколаївської області та інших областей України.

  Студентка Болехівська Валентина  захистила науково-пошукову роботу з теми: «Доцільність визначення груп ризику жінок, загрозливих по виникненню прееклапмсії».

  


9 січня 2019 року студенти 46-А групи спеціалізації акушерська справа склали інтегрований ліцензійний іспит Крок М.  Національний показник по Україні  становить 81,5%, загальний показник групи  складає 82,4%, що на 2,7% вище за національний.


В рамках волонтерської діяльності  19 грудня  в день СВ. Миколая  студенти  Первомайського медичного коледжу привітали дітей спеціальної  загальноосвітньої  школи – інтернат №14.  Студенти підготували театралізоване дійство та  пригощали дітей фруктами та солодощами. Спонсорами свята виступили ФОП Бойко М.Д. та Ковальчук Я.М.


 5-  грудня    студенти   2-го  курсу Первомайського  медичного   коледжу   відвідали  з санітарно-просвітницькою  роботою   ЗОШ  № 3.

        Учням  було  запропоновано   цікавий  інформаційний   матеріал  у  вигляді  презентації  та  відеороликів  на  тему  «Профілактика та запобігання  захворюванню  на  СНІД»

       Учні   уважно  та  зацікавлено  слухали   презентовану   інформацію,  особливо  сподобались   учням цікаві   відеоролики  про  навчання  та  дозвілля  студентів –медиків Первомайського  медичного  коледжу.


 6 грудня у коледжі відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг, присвячена Дню Збройних сил України.

Метою заходу було поглиблення знань з історії створення Збройних сил України, підкреслення ролі Збройних сил України у сучасній історії України, популяризація служби у Збройних силах України.

У фінальній грі перемогла команда 25-Ф групи

 

 


5 грудня в актовому залі коледжу проведений захід «Захисти себе». З метою привернути увагу молоді до основних принципів здорового способу життя та толерантності до проблем ВІЛ-інфікованих, викладачем інфектології та епідеміології Петіною С. В. та студентами 26-А групи представлена презентація «Профілактика ВІЛ/СНІДу» з демонстрацією соціального відеоролику «Обійми мене». 


1 грудня все людство відзначає Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими. Протягом наступного тижня в холі медичного коледжу триває виставка плакатів присвячених цій даті, виготовлених студентами коледжу. 21 листопада 2018 року для студентів ІV курсу спеціальності «Сестринська справа» проводився конкурс  фахової майстерності «Краща медична сестра»

 Переможцями конкурсу стали:

       І місце   –  Война Анастасія Сергіївна, студентка  43 – М

       ІІ місце  – Шеремет Юлія Борисівна,  студентка   43–М групи 

      ІІІ місце – Варецька Каріна Юріївна, студентка 43–М групи

 Подяку за  активну участь у конкурсі отримали студенти:

 -         Кірєєва Анастасія  Сергіївна (41 – М група);

 -         Стьопова Анастасія  Русланівна (41 – М група);

 -         Романішина Таісія  Сергіївна  (42 – М група) ;

 -         Франчук Вікторія   Володимирівна  (42 – М група) ;

 -         Білохвост Леся  Олександрівна (44 – М група) ;

 -         Богачова Світлана    Василівна  (44 – М група) 

  Переможців  нагороджено  грамотами  та грошовими преміями.З нагоди Дня студента у коледжі відбувся захід на тему: «Студентом бути класно». Активну участь у ньому брали студенти першого та другого курсів, які представили свої мініатюри. Хор студентів коледжу !Щедрик» виконав студентський гімн «Gaudeamus igitur» та пісню «Студентська молодь»

 


16.11 відбулось засідання циклової методичної комісії хірургічних дисциплін, де підвели підсумки предметного тижня.


15.11 у рамках предметного тижня відбулося засідання хірургічного гуртка.


Керівник хірургічного гуртка Бухта Д.М. та активні гуртківці. Гуртківці та викладачі хірургії Бухта Д.М, Москаль Н.В. та Суслов С.Л. провели лекцію-тренінг з теми: «Правила надання першої медичної допомоги» для студентів І-го курсу медичного коледжу.


  14.11 Серед студентів ІV курсу сестринського відділення відбувся відбірковий тур до конкурсу «Кращий за фахом». 

У напруженій боротьбі, демонструючи свої знання, кмітливість та швидкість давати відповідь на запитання найкращими знавцями хірургії стали:

 Фролова А. 41-М, Франчук В.-42-М, Варецька К., Яцев’юк І.- 43-М та Свистун Ю. і Непомняща В.-44-М групи. 

 

 У актовій залі коледжу викладач «Анестезіології та реаніматології» Суслов С.Л. та  студенти ІV курсу та продемонстрували відео та презентацію: «Отруєння. Невідкладна допомога при отруєннях!»13 листопада до Міжнародного дня сліпих у актовій залі коледжу з метою привернути увагу здорових людей до проблем тих, хто втратив зір і опинився у важких життєвих обставинах викладачем офтальмології Свєкольніковою А М. та студентами 36-А та 45-Ф груп проведений захід «Незрячість – не вирок».

Під час заходу студенти розповіли про тих сліпих людей, які не дивлячись на свою важку недугу, змогли не тільки прославитися, а й стати прикладом для тих, хто зневірився і потребує підтримки. 12 листопада у коледжі розпочався предметний тиждень циклової методичної комісії хірургічних дисциплін з вшанування пам’яті видатного українського хірурга  Олександра Олексійовича Шалімова

 

 В актовій залі під час перегляду  відеофільму «Шалімов 100 років як один день» студенти мали нагоду оцінити вагомий вклад генія століття у розвиток світової хірургії. 


 В коледжі відбулися збори студентів коледжу.

Студентський парламент прозвітував про пророблену роботу за рік.

Шляхом представництва груп було обрано новий склад студентського парламенту та студентського  профкому.

Бажаємо новообраному парламенту активності, цікавих ідей, творчих ініціатив, успіхів в організації студентського життя .


Відбулося перше засідання парламенту та профкому.День літньої людини — це чисте і світле свято, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу. Цей день — не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Тож пам'ятаймо і надалі про ветеранів та людей поважного віку. З цього приводу студенти – волонтери  дали святковий концерт літнім людям, які знаходяться на лікуванні у госпіталі ветеранів війни. Ми робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу й турботу. 22 жовтня у Первомайській гімназії студенти 4-го курсу під керівництвом викладача хірургії Москаль Н.В. провели лекцію-тренінг з теми: «Перша медична допомога при пораненнях, кровотечах, відмороженнях, опіках, електротравмі» 

Студенти продемонстрували та допомогли учням відпрацювати навики накладання бинтових пов’язок. Школярі з інтересом училися  зупиняти артеріальну кровотечу шляхом накладання джгутів та проводити іммобілізацію з використанням стандартних  шин і підручних матеріалів.


 20 жовтня 2018 року у стінах навчального закладу був проведений День відкритих дверей. Майбутнім абітурієнтам та їх батькам була проведена екскурсія, де вони ознайомились із матеріально-технічною  базою коледжу, відвідали фрагменти практичних занять. По закінченню екскурсії в актовій залі було проведено святковий концерт, підготовлений студентами коледжу. 


 11 жовтня

Коледж відзначав День захисника України та День козацтва.

 Було проведено свято «Козацькому роду нема переводу»

 У програмі свята:

 -перекличка куренів (назва, девіз, емблема);

 -конкурс «Козацька пісня»;

 -вікторина «З історії козацтва»;

 -«Козацькі розваги».

 Свято завершив український ярмарок.


 Відповідно до листа Державної служби України з питань праці щодо рівня травматизму в установах соціально-культурної сфери за 2018 рік, в коледжі проведені заходи з питань безпеки та гігієни праці.

20 вересня проведена адміністративна нарада, на якій розглядалося питання профілактики травмувань серед працівників та студентів 

 

18 вересня проведений семінар-нарада за участі керівництва та працівників коледжу, заступника начальника відділу нагляду в АПК, СКС управління Держпраці у Миколаївській області 

 

З 17 по 25 вересня проводились заняття з працівниками та студентами коледжу з надання домедичної допомоги постраждалим під час ДТП.

 

З 17 по 21 вересня проводились заняття зі студентами коледжу з питань електробезпеки (фото).  15 вересня студенти І-ІІ курсів Первомайського медичного коледжу взяли участь у святі присвяченому 342-річниці від заснування міста Первомайськ.

"Первомайськ - серце Миколаївщини" 3 вересня в первомайському медичному коледжі відбулися урочистості присвячені початку нового навчального року «Добрий день, країно Знань».

Студентів першокурсників посвятили в студенти їх привітали з Днем Знань. Студентів і викладачів коледжу благословив на новий навчальний рік настоятель Михайлівського храму отець Володимир. Збори студентів першого курсу. 

У коледжі традиційно 31 серпня, перед початком нового навчального року, проводиться зустріч зі студентами-першокурсниками та їх батьками. На цій зустрічі керівництво коледжу знайомить присутніх із особливостями навчального процесу, його традиціями. Студенти та батьки знайомляться з класними керівниками (кураторами) груп, отримують навчальну літературу та поселяються у гуртожиток.


    29 червня 2018 року урочисто відбувся 82-ий випуск медичних сестер та 80-ий випуск фельдшерів у нашому навчальному закладі.

   Ось промайнули чотири роки навчання у коледжі. Позаду ваші перші успіхи у навчанні, перші несміливі кроки в освоєнні професійних навичок, перші зустрічі-спілкування з пацієнтами. Тут ви познайомилися з новими людьми, придбали нових друзів. У кожного з вас були улюблені предмети, улюблені викладачі. Та усе це вже позаду.

 

  Дипломи молодшого спеціаліста отримують 23 фельдшери та 97 медичних сестер, які успішно захистили переддипломну практику та склали комплексний кваліфікаційний екзамен.

 Нехай вам щастить, дорогі випускники! 


    З 21 по 28 червня студенти випускних груп медсестринського відділення складали практичну частину державного кваліфікаційного екзамену.


    Майбутні медичні сестри показали знання та практичні навички на достойному рівні та довели, що вони є конкурентноспроможними та висококваліфіцированними фахівцями. Частина з Вас продовжить навчання, хтось, можливо, знайде себе в іншій сфері діяльності, а більшість буде працювати в медицині.

   Складно сказати, що у цій сфері діяльності є вагомішим: чи професійне уміння, чи людські якості. Швидше це унікальне поєднання першого й другого.

    Ми віримо в Вас! Нехай Вам щастить!


 20 червня 2018 року відбулась практична конференція за підсумками переддипломної практики студентів 41-М, 42-М, 43-М, 44-М груп спеціальності «Сестринська справа». Студенти поділились своїми враженнями, які отримали під час проходження практики в ЛПУ Миколаївської області та інших областей України.  Кращі студенти захистили науково-пошукові роботи з тем:

-         «Дитячий аутизм»  - студентка 41-М групи Сєвєрова Алевтина

-         «Бронхіальна астма у дітей. Застосування базисної терапії» - студентка 42-М групи Муталлапова Ольга;

Донорство крові – вимога сучасності» - студентка 43-М групи – Бондурівська Вікторія.


19 червня та 20 червня 2018 року відбулась державна підсумкова атестація спеціальності «Лікувальна справа» (комплексний кваліфікаційний екзамен з внутрішньої медицини, хірургії, педіатрії, акушерства та гінекології).  Студенти 45-Ф групи показали на достатньому рівня свої знання та вміння.


 18 червня 2018 року відбулась практична конференція за підсумками переддипломної практики студентів 45-Ф групи    спеціальності «Лікувальна  справа», де студенти поділились своїми враженнями.


 5 червня 2018 року у коледжі відбувся ліцензійний інтегрований іспит Крок М Лікувальна справа.

12 червня 2018 ліцензійний інтегрований іспит Крок М Сестринська справа складали майбутні медичні сестри.

 Бажаємо всім випускникам успіхів та очікуємо на гарні результати.


 14 червня – Всесвітній день донора крові, це подяка добровільним неоплачуваним донорам за їхній благородний вчинок та порятунок життя людей, що потребують переливання донорської крові або її компонентів.

 

 8 червня  напередодні  Дня донора крові студенти медичного коледжу прийняли участь у організації урочистого заходу.

 

  Важливість цього свята перегукується з безсумнівною важливістю самого донорства. Протягом останніх 3 років студенти є активними донорами та ведуть активну санітарно-просвітницьку роботу серед жителів міста і району.  

 

 Пропаганда донорства - це невід'ємна частина моральних засад донорського руху,  який активно працює як ланка хірургічного гуртка Первомайського медичного коледжу.

 Серед присутніх у святковій залі були активні донори  та 16 осіб, які отримали звання «Почесний донор України».

 


 15.05.2018 – було проведено виховну годину на тему «Душі людської доброта» присвячену до Міжнародного дня матері та Міжнародного дня сім'ї. Підготували захід студенти 11-М (куратор Бухта Д.М.) та 13-М (куратор Бухта В.М.) груп.  15.05 студенти 4 курсу Бондурівська Вікторія, Гєвший Катерина, Сєвєрова Алевтина під керівництвом викладачів Москаль Н.В. та Павлик О.А. взяли участь у науково-практичній конференції «Погляд сучасного студента на на актуальні питання сьогодення» у місті Подільськ Одеської області на базі медичного училища ім. В.О. Жуковського. Юні дослідники презентували пошукові роботи з тем «Донорство крові - вимога сучасності» та « Інтернет-залежність серед студентської молоді»


 9 ТРАВНЯ

Студенти І курсу коледжу пройшли свічковою ходою, та взяли участь в мітингу на честь Дня Перемоги


 Результатом загострення протиріч у системі «людина – суспільство – природа» є екологічна криза. Проблеми екологічної кризи тісно пов’язані з кризою свідомості та проблемою руйнування культури, зокрема екологічної.

Зазначені проблеми не можуть бути усунуті лише нормативними правовими актами чи міжнародними угодами. Вирішення цих проблем - у перебудові свідомості та світогляду  якомога більшої кількості людей. З цією метою протягом останнього тижня квітня у Первомайському медичному коледжі відбулися екологічна акція «Земля в долонях», краєзнавча екскурсія та «Екологічний квест».

Щиро дякуємо за допомогу в організації заходів працівників національного парку «Бузький Гард».


18 квітня 2018 року для студентів ІV курсу спеціальності «Сестринська справа» проводився конкурс  фахової майстерності «Краща медична сестра»

Переможцями конкурсу стали:

      І місце   –  Бондурівська Вікторія Русланівна , студентка 43 – М

       ІІ місце  – Баришніна Анастасія Юріївна,  студентка 41–М групи 

      ІІІ місце – Котляр Тетяна Юріївна, студентка 44–М групи

 Подяку за  активну участь у конкурсі отримали студенти:

 Сєвєрова Алевтина  Ігорівна (41–М група)

 Баришніна Вікторія Володимирівна (42–М група )

 Гєвший Катерина Вячеславівна (43–М група)   

Стремецька Тетяна Сергіївна  ( 44 – М група)

Переможців  нагороджено  грамотами  та грошовими преміями. 


 15 березня поточного року у коледжі відбувся конкурс «Перлина коледжу». Традиційно у ньому брали участь дівчата-першокурсниці. Вони продемонстрували усім присутнім не тільки свою красу, а і винахідливість у презентації візитних карток, інтелектуальність у конкурсі «Інтерв’ю», вразили своїми талантами: танцями, акробатичними номерами.

Дякуємо усім учасницям і бажаємо їм успіхів у навчанні та нових перемог як у цікавих конкурсах, так і над самим собою.

Участь брали 7 конкурсанток (студенток І курсу)

Черней Любава (11-М)

Моренко Меланія (11-М)

Колеснік Маргарита (12-М)

Стецюк Каріна (13-М)

Головкова Кароліна (13-М)

Ярохович Євгенія (14-М)

Осипенко  Тетяна (15-Ф)

Конкурсантки змагалися в 5 конкурсах:
Візитка

Інтерв'ю

Мої таланти

«Я активна особистість»

Де-філе

 

Всі отримали незабутні враження.

Переможнецею стала Моренко Меланія.


 Традиційно в коледжі проводяться заходи, які презентують загальноосвітні  дисципліни.

12 березня для студентів I курсу проведено засідання «математичного кафе» на тему : «Цікаві факти  з життя видатних математиків» (викладач Калмазан О.В.)

  

 13 березня студенти I курсу взяли участь в конференції з інформатики. Тема конференції : «Вони змінюють наше життя» (Викладач Андрійченко О.П.)

  

14 березня до уваги і за участю студентів I курсів представлена літературно-музична композиція «Т.Г. Шевченко – честь і слава України»


  20 лютого з метою вшанування пам'яті героїв Небесної сотні студенти І курсу провели літературно-музичну композицію на тему: "Ми не зганьбили славу наших предків. Нових героїв дали небесам" В кінці заходу представники груп поклали квіти до пам'ятника Небесної сотні.


      Протягом 12-16 лютого 2018 року в Первомайському медичному коледжі проводився предметний тиждень циклової методиної комісії гуманітарних і соціально-економічних дисциплін, який традиційно пройшов у теплій і дружній атмосфері співпраці і захопленості іноземними мовами. Розпочався тиждень інтелектуальною грою «Брейн-ринг», що була присвячена темі «Великобританія», під час якої знавці країнознавчого матеріалу мали змогу продемонструвати свої глибокі знання з предмету, а глядачі отримали нові знання та емоції. (викладач Шушняєва Ю.В.) 

    14 лютого був проведений концерт-караоке до Дня всіх закоханих, і, зрозуміло , всі пісні англійською мовою, що звучали у коледжі протягом усього дня, були про кохання. Під керівництвом викладача Білоус Л.А. виступили не лише визнані артисти нашого студентства, а й першокурсники змогли заявити про свої таланти та знання англомовних пісень.

Англійська мова – мова ґрунтовної інтелектуальної праці  - саме так вважають студенти-члени гуртка англійської мови під керівництвом Камінської О.В., які презентували свій проект «Внесок британських медиків у світову медицину в контексті розвитку медичної думки» 

    Студенти, що вивчають німецьку мову, отримали можливість краще ознайомитися із особливостями німецькомовних країн, взявши участь у краєзнавчому калейдоскопі «Звичаї та традиції Німеччини», який підготувала та провела викладач німецької мови Мараховська В.М.


 15. 02.2018 року на території коледжу відбулося театралізоване дійство «Масляна»

в якому взяли участь студенти, що проживають у гуртожитку. У програмі театралізованого дійства глядачі побачили скоморохів, холодну зиму, теплу весну, прослухали мелодійні пісні. Студенти брали участь у спортивних змаганнях.
На кінець програми глядачі та герої свята спалили опудало зими.


 26 січня 2018 року у Первомайському медичному коледжі відбувся 67 випуск акушерок.

Вітаємо випускників і бажаємо всім щасливої дороги.

Vip Akush 18.jpg


13-15 січня 2018 року студенти коледжу провели театралізоване дійство

"Ой, радуйся Земле, син Божий народився"


 До всесвітнього дня боротьби  зі СНІДом, з  метою профорієнтаційної роботи студентами групи «Лектор» відвідали ЗОШ №3, ЗОШ №15, ЗОШ №16. Виступили з доповідями «Діти проти СНІДу», «Ні шкідливим звичкам»,  використовуючи методику рівний рівному. Зустріч пройшла в дружній, доброзичливій атмосфері.

 Керівник групи «Лектор» Медведєва  С.В.


 

 14 листопада  -  Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

            У цей день студенти Первомайського медичного коледжу, члени терапевтичного гуртка, провели санітарно-просвітницьку роботу серед населення міста Первомайськ під гаслом «Цукровий діабет- епідемія розвинених країн».

            Під час акції проінформували жителів ,що поширеність захворювання невпинно зростає .На сьогодні в Україні зареєстровано 1 млн. 134 тис. людей, хворих на діабет, з них 181 тис. пацієнтів змушені постійно приймати інсулін. Всього у світі, за даними Міжнародної діабетичної федерації, хворіють 285 млн. осіб. До 2030 року кількість людей з цукровим діабетом зросте до 435 млн.

                    Студенти розповсюдили інформаційні буклети  з профілактики ЦД та  давали відповіді на питання жителів з даної проблеми.    7 листопада 2017 року в бібліотеці коледжу відбулася зустріч з Мирославом Ярославовичем Лазаруком – письменником, журналістом, заслуженим діячем мистецтв України, директором Чернівецького обласного меморіального музею імені Володимира Івасюка. Зустріч була присвячена 81 річниці від дня народження Миколи Вінграновського.

   Мирослав Лазарук довгий час товаришував та працював з Миколою Вінграновським. Він поділився спогадами про Миколу Степановича, презентував та подарував нові книги, присвячені нашому земляку.

   На зустрічі були присутні студенти перших курсів.


  З 01 по 06 листопада 2017 року студенти 35-Ф групи (керівник Медведєва С.В.) вирушили у подорож до Волині та Тернопільщини. Поїздка була досить насиченою та різноманітною.

Студенти відвідали:

 • м. Володимир - Волинський (Свято-Успенський собор)
 • Музей -  садиба Лесі Українки с. Колодяжне
 • Луцький та Дубенський замки
 • Тараканівський форд
 • м. Кременець (Замкова гора)
 • Вишневецький палац та замок у м. Збараж
 • м. Тернопіль (оглядова екскурсія)

  Незабутня подорож, наповнена пригодами і яскравими враженнями чекала нас в останній день до печери Млинки, стіни якої вкриті кристалами і сталактитами. Завершилась вона походом до 16-метрового Джуринського водоспаду та мальовничих руїн костелу Вознесіння Діви Марії. Подорож закінчилась, але неймовірні емоції та незабутні враження залишились.

 Ми готові до нових пригод навесні!

 


 

  28.10.2017 року волонтери загону «Підстав плече» провели акцію «Ветеран живе поруч» під час якої відвідали мешканців обласного госпіталю ветеранів війни та привітали з Днем визволення України від фашистських загарбників. 


  28. 10..2017 студенти Первомайського медичного коледжу прийняли участь у проведенні мітингу присвяченому 73 річниці визволення України від Німецько-фашистських загарбників

 


19 жовтня в рамках святкування 90 – річчя навчального закладу у Первомайському медичному коледжі проведена регіональна науково – практична конференція «Студентські наукові ініціативи: проекти молодих дослідників.» У конференції взяли участь студенти Первомайського медичного коледжу, Миколаївського базового медичного коледжу, медичного інституту Чорноморського національного університету ім. Петра Могили м. Миколаїв, Подільського медичного училища ім. В.О. Жуковського, Первомайського коледжу кораблебудування ім. адмірала Макарова, Одеського базового медичного училища.

На конференції були представлені науково – пошукові роботи з актуальних питань медицини, комп’ютерних технологій та ролі інтернету в студентському житті.

Відкрила конференцію директор коледжу Присяжнюк О.Г. Слова привітання прозвучали від заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питань Товстої Н.П.

Практичну частину конференції розпочали студенти Первомайського медичного коледжу науково – пошуковою роботою «Коледж наш – домівка поколінь». Дана робота розкрила великий і славний шлях, що пройдений навчальним закладом за 90 років свого існування.

Продовжилась конференція роботою учасників у секційних засіданнях.

Студенти першої секції презентували науково – пошукові роботи в галузі медицини з наступних тем:

 • Безпліддя та допоміжні репродуктивні технології: очікування та реалії. (Первомайський медичний коледж)
 • Влияние физической нагрузки на формирование язвы двенадцатиперстной кишки у больных хроническим неатрофическим гастритом. (Медичний інститут Чорноморського національного університету ім. Петра Могили м. Миколаїв)
 • Сучасні контрацептивні засоби. (Миколаївський базовий медичний коледж)
 • Новый метод патогистологического мониторинга состояния органов человека в условиях техногенных нагрузок. (Медичний інститут Чорноморського національного університету ім. Петра Могили м. Миколаїв)
 • Донорство крові – вимога сучасності. (Первомайський медичний коледж)
 • Правець: своєчасне про актуальне. (Миколаївський базовий медичний коледж)
 • Поширеність та захворюваність злоякісними новоутвореннями лімфатичних і кровотворних тканин дитячого населення одеської області. (Одеське базове медичне училище)
 • Інтернет – залежність серед студентської молоді. (Первомайський медичний коледж)

Учасниками другої секції висвітлено теми:

 • Розвиток медичної думки. Вклад Великобританії у світову медицину. (Первомайський медичний коледж)
 • Створення індивідуального стилю у web – просторі . (Первомайський коледж Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова)
 • Потенціал «Енергетичних плантацій» швидкозростаючих культур на Миколаївщині. (Медичний інститут Чорноморського національного університету ім. Петра Могили м. Миколаїв)
 • Створення навчального стенду для діагностування ноутбуків. (Первомайський коледж Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова)
 • Актуальність соціальних мереж в житті студентів – медиків. (Подільське медичне училище ім. В.О. Жуковського)
 • Домашній сервер як потужний засіб обробки інформації та шляхи його модернізації. (Первомайський коледж Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова)
 • Дослідження якості питної води методами титриметричного аналізу. (Первомайський медичний коледж)

Завершальним етапом конференції стало підведення підсумків роботи та вручення учасникам заходу сертифікатів.

За матеріалами конференції опублікована збірка тез та доповідей учасників конференції.

 


 21 вересня 300 студентів Первомайського медичного коледжу переглянули виставу Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича «Сватання на Гончарівці». 

 

 22 вересня 300 студентів ІІІ-ІV курсів переглянули виставу «Дуже проста історія»

Всім дуже сподобались вистави. 5 вересня в Первомайському медичному коледжі студенти І-ІІ курсів переглянули виставу "Гайдамаки"  Миколаївського академічного драматичного театру  (за твором Т.Г.Щевченка)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1 вересня в Первомайському медичному коледжі

 Відбулась урочиста лінійка

 «Здрастуй коледж»

 Та посвята в студенти.

    Студентів і  викладачів привітали директор коледжу, Королева знань та благословив на новий навчальний рік настоятель Свято-Михайлівського храму отець Володимир.

 

В академічних гуртках відбулася перша лекція на тему «Європа – наш цивілізаційний вибір» 


     30 червня 2017 року у Первомайському  медичному коледжі відбувся 79-ий випуск фельдшерів та 81-ий випуск медичних сестер.

   Вітаємо випускників і бажаємо всім щасливої дороги у самостійне життя. 

 


 Вже стало гарною традицією для 23-М групи навесні подорожувати країною. Цього року ми разом з 25-Ф групою відвідали живописний куточок нашої країни – Закарпаття. П’ятиденна екскурсійна поїздка залишила яскравий відбиток в пам’яті студентів та керівників групи адже програма подорожі була досить насиченою: 

 • Екскурсія до м.Ужгород;
 • Підйом на гору Гимба та до гірського водоспаду Шипіт;
 • Екскурсія на о.Синевір;
 • Оглядова екскурсія містом Мукачево;
 • Неповторний замок Паланок;
 • Відпочинок в сучасному оздоровчо-рекреаційному комплексі «Косино»;
 • Оглядова екскурсія у місті Львів.


Також, ми відвідали бункер Лінія Арпада, замок Святого Міклаша, замок Шенборнів, побували на Фестивалі бограчу та скуштували традиційну страву закарпатського краю. Додому повернулися стомлені, але щасливі та задоволені від нових вражень.


   14 червня 2017 року була проведена підсумкова конференція за результатами переддипломної практики спеціальності «Лікувальна справа», де студенти поділилися своїми враженнями про проходження практики в якості фельдшера на різних базах лікувально-профілактичних закладів міста Первомайська Миколаївської області та інших областей України.

   Кращі студенти презентували пошуково-дослідницькі роботи:

 Озірна І.В. – «Дослідження розповсюдженості залізодефіцитної анемії у дітей раннього віку в Ульянівському районі Кіровоградської області.

 Олійник С.С. – «Актуальні питання ультразвукової пренатальної діагностики вроджених вад серця та судин у дітей. Дослідження показників у Голованівському районі Кіровоградської області».

 Ткаченко Т.О. – «Гострий апендицит. Актуальні питання».

 Мачужак К.О. – « Грижі як потенційна загроза кожному».


Вже доброю традицією у коледжі стали зустрічі та співпраця з представниками Національного природного парку «Бузький Гард». 8 червня 2017 року студенти І курсу прийняли активну участь у проведенні акції «Чисте довкілля»: натхненно прибирали територію та милувалися краєвидами, поєднуючи працю та задоволення. Для першокурсників це був корисний досвід піклування про довкілля, адже гори сміття, які студенти зібрали у цьому красивому місці, переконують у тому, що формування екологічного мислення та поведінки є потребою сьогодення. Нагородою за плідну працю став веселий та активний відпочинок.


 


 Щодо відзначення Дня Європи в Первомайському медичному коледжі проведені такі заходи:

     Заочна подорож країнами Європи;

       Брейн – ринг «Історія і сьогодення європейських країн»;

    Круглий стіл та тему: «Україна – ЄС: реалії і перспективи»;

     Студенти коледжу брали участь в урочистостях з нагоди підняття прапора ЄС в м.Первомайськ. 


 

 В межах тижня Циклової методичної комісії  основ медсестринства та терапевтичних дисциплін з  12 по 18 травня проведені наступні заходи:

  Мультимедійна презентація інформаційного блоку до Всесвітнього дня медичної сестри. 

Науково-практична конференція з теми: «Перспективи застосування інноваційних технологій в медицині»  

 

Санітарно-просвітня робота з теми: « Здолаємо туберкульоз разом» 

 

 Санітарно-просвітня робота з теми: « Профілактика шкідливих звичок»

 

 Вернісаж творчих робіт студентів 

 Науково-практична конференція з теми: « Проблеми  діагностики та лікування наркотичної залежності у сучасної молоді»

 

 Проведено підсумкове засідання ЦМК.


 В третю суботу травня традиційно в Первомайському медичному коледжі проводився День відкритих дверей. На зустріч прийшло 98 випускників минулих років.

Також було проведено екскурсію по навчальному закладі і майстер – класи в лабораторіях по проведенню практичних занять для учнів шкіл – майбутніх абітурієнтів.

 


До дня вишиванки

 


 12 травня - Всесвітній День медичної сестри.

 ЦМК  з основ медсестринства та терапевтичних дисциплін разом зі

 студентами ІІ курсу привітали із святом викладачів та майбутніх медичних сестер

 


 


 У рамках презентації предметів загальноосвітнього циклу в коледжі відбулися наступні заходи:

 14 березня 2017 року літературно-музична вітальня «Мова – це талісман людини і нації» (викладач Солоненко Т.М.)

 

 15 березня конференція «Видатні українці - математики» (викладач Калмазан О.В.)

 


 14 березня в Первомайському медичному коледжі пройшли XVI обласні зональні змагання з баскетболу серед юнаків 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів в яких взяли участь Первомайський, Кривоозерський, Доманівський, Арбузинський, Вознесенський, Брацький райони.

За результатами змагань:

І місце посів Брацький район

ІІ місце – Первомайський район

ІІІ місце Доманівський район.

У кінці змагань відбулась товариська зустріч серед команд Первомайського району та Первомайського медичного коледжу. Переможцями стала команда коледжу. Вітаємо!


 13 березня в Первомайському медичному коледжі відбулася конкурсно-розважальна програма «Перлина коледжу – 2017».

 В конкурсі брали участь студентки І курсу:

 11-М група - Щербина Діана;

 12- М група - Парапір Катерина;

 13-М група - Удовіченко Діана;

 13-М група - Аношкіна Аліна;

 14-М група - Козачук Анастасія;

 15 – Ф група Тимошенко Вероніка.

Конкурсантки змагались в конкурсах «Візитка»;

«Інтерв’ю»;

«Мій соціальний проект»

«Мої таланти і захоплення»

«Дефіле»

 Всі конкурсантки були добре підготовлені і вигляділи достойно.

Журі було складно визначити переможницю .

 Учасниці отримали титули:

Міс «Чарівність»

Міс «Фантазія»

Міс «Вишуканість»

Міс «Винахідливість»

Міс «Посмішка»

Міс глядацьких симпатій

Перлина коледжу - 2017

Перлиною коледжу стала студентка 13-М групи Аношкіна Аліна.

Всі конкурсантки отримали подарунки. Вітаємо їх. 


 21 лютого у Міжнародний день рідної мови у коледжі проведено такі заходи:

 -         флешмоб «Говори та читай українською»;

-         відео презентація «Лунай, величне наше слово»;

 -         конкурс банерів присвячених цій даті. Переможцями стали 22-М (Мельніченко Анжеліка і студентка 24-М групи Мохаммад Діана) 20 лютого 2017 року в Первомайському медичному коледжі відбулась виховна година – реквієм «Небесна Сотня у вирій полетіла». Активну участь у підготовці і проведенні заходу взяли студенти 11-М, 13-М, 14-М, 15-Ф.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника Небесній сотні. 


15 лютого в коледжі з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану були проведені заходи:

-         концерт афганської пісні;

-         переглянуто відеоролики про афганську війну;

 -         студенти коледжу взяли участь у міському мітингу на території

 Свято-Варварівської церкви;

-         організовано тематичну виставку в бібліотеці.


 

14 лютого студенти медичного коледжу, які мешкають в гуртожитку, відсвяткували День святого Валентина. Була підготовлена розважальна шоу програма «Вечірка для закоханих». Участь брали 3 пари студентів. Переможцями стали романтична пара (Трост'ян Олена та Габайдуллін Олексій). Всі пари були нагороджені солодкими призами.


З 6 по 10 лютого в Первомайському медичному коледжі відбувся предметний тиждень гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, протягом якого було проведено різноманітні заходи, що сприяли поглибленню знань та формуванню мотивації до вивчення предметів. Розпочався предметний тиждень олімпіадою, яка зібрала знавців англійської мови (викладач Шушняєва Ю.В.). Наступного дня студенти, що вивчають німецьку мову, мали змогу ознайомитися з досягненнями відомих діячів  культури і мистецтва німецькомовних країн під час альманаху  «Видатні німці» (викладач Мараховська В.М.). Шанувальники творчості Роберта Бернса відвідали відкрите засідання гуртка англійської мови, присвячене життю і творчості цього знаменитого шотландського поета (викладач Камінська О.В.). Вдалим завершенням предметного тижня став вже традиційний гала-концерт англійської пісні, під час якого студенти вразили присутніх своїми знаннями з англійської мови та вокальними талантами і артистизмом (викладач Білоус Л.А.)


  Традиції відіграють значну роль в житті студентського колективу. 22-М група не є виключенням. Вже стало доброю традицією для студентів  відвідувати  дітей-сиріт з спеціалізованої школи №14. Як завжди, майбутні медики прийшли з подарунками, але, за враженнями студентів, для дітей набагато ціннішим було саме дружнє спілкування та відчуття потрібності.

Також традиційно взимку студенти 22-М групи гарно проводять дозвілля,  відвідуючи каток у місті Южноукраїнську. 


20 січня у медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди 66-го випуску студентів спеціальності «Акушерська справа». У святковій дружній атмосфері студенти отримали дипломи про освіту. Бажаемо їм щоб студентські роки завжди залишалися для них найкращими у житті. Зі святом вас, випускники!


 13 січня студенти медичного коледжу вітали своїх однокурсників, викладачів, містян з Різдвом Христовим та Новим Роком, підготували для цього дійство згідно з українськими народними традиціями «Вертеп».

Також студентський вертеп прийняв участь у молодіжному фестивалі української колядки і пісне співів отримавши почесне І місце.


 

 З 5 по 9 грудня 2016 року

 в рамках Всеукраїнського тижня права в коледжі відбувся тиждень правових знань.

 Протягом тижня проводились диспути, круглі столи, тренінги, години спілкування та цікаві зустрічі з працівниками правоохоронних органів, представниками управління у справах дітей Первомайської міської Ради, Первомайського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

На завершення відбулась зустріч студентів з регіональним координатором взаємодії з громадськістю уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Прусовим Є.М.

 Тиждень правових знань в коледжі пройшов цікаво і змістовно.

 


5 грудня 2016 року волонтери 32-М групи організації «Підстав плече» (керівник Дударєва Т.В.) прийняли участь  в  урочистих заходах з нагоди святкування Міжнародного Дня волонтера в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької. Баришніна Вікторія, найактивніший волонтер загону, була нагороджена почесною грамотою та цінним подарунком.


2 грудня 2016 року студенти волонтерської організації «Підстав плече» під керівництвом Дударєвої Т.В. відвідали виставку-продаж, присвячену Дню інваліда та придбали вироби, виготовлені інвалідами.


 17 листопада у коледжі традиційно святкувався Міжнародний день студента.

 Вітаємо Всіх з цим чудовим святом: тих хто навчається сьогодні у нашому вузі, тих хто навчався колись, тих хто тільки мріє стати студентом. Студентські роки – найкращий час життя. Цінуйте цю мить - вона прекрасна.

 Хай звістка радісна розноситься повсюди

 Сьогодні свято в коледжі у нас

 Хоч осінь-пані дуже вередлива:

 Бувають дні чудові і негода…

 Студентам же чи сонечко чи злива

 Немов весняна бажана погода

 Бо є між днів осінніх справжнє диво

 В житті так рідко є такі моменти

 Є свято осені величне і красиве

 Це День студента.

 В рамках свята було проведено КВК,  участь брали студенти І-ІІІ курсів. Команди «Фурії», «Коліжанки», «Адреналін», «Під наркозом» змагались у 3-х конкурсах «Візитка», «Біатлон», конкурс однієї пісні. Сильнішими виявились команди «Коліжанки», «Під наркозом».

 


Щороку, від 9 листопада 1997 року, ми відзначаємо День української писемності й мови. У коледжі проведено конкурс ораторського мистецтва «У рідній країні – рідна мова». Кожен громадянин відчуває свою причетність до свого народу, своєї мови. Рідна мова – мова батька, мами, це мова народу, мова серця. Саме про це і читали поезії наші студенти.

 _______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 7 листопада в бібліотеці  Первомайського медичного коледжу було проведено зустріч - спогад «Йому боліла Україна» яка була присвячена 

80-ти річчю Миколи Степановича Вінграновського.


 

26 жовтня в Первомайському медичному коледжі було проведено загальні збори студентів на яких було обрано студентський парламент.

  

Голова парламенту:                                                   Валівко Олександр

Заступник голови студентського парламенту:     Война Анастасія

 Навчально-наукова комісія:                                   Білохвост Аліна

                                                                                        Бережанська Аміна

 Культ-просвітницька комісія:                                Парапір Катерина

                                                                                        Мельниченко Анжеліка

                                                                                       Чабан Сергій

                                                                                       Каганюк Ольга

                                                                                       Нагірняк Руслана

 Комісія дисципліни і порядку:                               Гонтарук Аліна

                                                                                       Кожухар Аліна

 Соціально-побутова комісія:                                  Дворник Ярослава

                                                                                       Романішина Таїсія

 Спортивно-оздоровча комісія:                              Козачук Анастасія

                                                                                      Рудковська Дарія

 Комісія «Милосердя»:                                             Величко Яна

                                                                                       Грек Каріна

                                                                                     Чернега Олена

 Комісія захисті прав студентів:                            Захарян Офелія

                                                                                     Мельниченко Анжеліка

 Прес центр:                                                              Лосік Тетяна

                                                                                    Папіровнік Діана

 Комісія міжвузівських зв’язків:                         Троянський Кирило

 Секретар:                                                                Горбатюк Вікторія


    Студенти 25-Ф групи, під керівництвом куратора Медведєвої С.В., на передодні Дня захисника України та свята Покрови здійснили подорож до м. Львова. З великою зацікавленістю відвідали Кафедральний собор,костел св.. Петра і Павла, Бернардинський монастир та інші святині.

    З захопленням оглядали пам’ятники архітектури, історичні музеї, Академічний театр опери та балету. Глибоке враження справили на студентів екскурсії до музею «Хвороб людини» Львівського медуніверситету та музею-аптеки «Під чорним орлом», що пов’язані з їх майбутньою професією.

   Емоційний вибух справила подорож до Карпат, де діти підіймались до давньоруської фортеці Тустань та здійснили підйом на крісельній дорозі на гору Високий Верх та на останок подорожі  відвідали водоспад  Кам’янка.

Такі подорожі не тільки різносторонньо розвивають студентів, а ще й сприяють створенню дружнього, міцного колективу.


 


   24.10.2016 р. у коледжі, презентацією «Хірургія – це цікаво» та «Відомі хірурги» розпочався тиждень хірургічних дисциплін

    

Чималий інтерес викликала у студентів демонстрація відеоролику «Невідкладна допомога при утопленні»

  

Формування професійного інтересу до хірургії серед студентів випускних груп сприяла клінічна естафета з хірургії «Механічні травми» 

  

та практичний тренінг «Заходи першої медичної допомоги при пораненнях і ураженнях»

Активну участь студенти коледжу взяли у проведенні акції «Здай кров – врятуй життя!» та акції«Будь поряд» для пацієнтів територіального центру соціальної допомоги.

  

Найбільшу ж зацікавленість у студентів і викладачів викликало дослідження про всесвітньо визнаного хірурга –офтальмолога Володимира Філатова та його ученицю Бібюш Капон, яка тривалий час працювала у медичній галузі Первомайська. Результати дослідження висвітлено у статті «Пам’ятаємо та шануємо» місцевої газети «Вісник Первомайська» автором якої стала викладач вищої категорії, лікар з 30-ти річним стажем у практичній офтальмології - Свєкольнікова Алла Митрофанівна.


 Студенти 21-М, 22-М (Куратори Шушняєва Ю.В., Солоненко Т.М.) 31-М, 32-М груп (куратори Лешковят Т.М., Дударєва Т.В.) відвідали дендрологічний парк "Софіївка" в м.Умань. Та Національний музей-садибу М.І. Пірогова в м. Вінниця.

Чудове шоу гарної музики, води та світла приємно вразили студентів. 


 Щодо відзначення 150 – річчя від дня народження Михайла Грушевського в Первомайському медичному коледжі проведені такі заходи:

 -           конференція «Життя і діяльність Михайла Грушевського» (Саприкіна І.А.);

 -           презентація проекту: «М. Грушевський – видатний українець»;

 -           підготовлено тематичний випуск газети;

 -           організовано в бібліотеці виставку літератури про життя і діяльність М. Грушевського;


 На відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України були проведені такі заходи:

 -           переглянуті фільми з історії українського козацтва (викладач історії України);

 -           козацьке коло «Козацькі розваги»;

 -           усний журнал «Козацькому роду нема переводу» (козацька медицина);

 -           волонтерська група «Ніхто крім нас» привітала з «Днем захисника України» воїнів          військової частини м. Первомайська;

 -           вокальний ансамбль «Лілея» виконав козацькі пісні про Україну.

  


 Студентським парламентом проведено літературно-музичну композицію до Дня учителя: 

 «Я схиляюсь перед вчителем своїм»

07.10.2016 року студенти коледжу взяли участь у відкритті загальноміської акції присвяченої 80-ти річчю від дня народження Миколи Вінграновського.


23 вересня 2016 року студенті 23-М групи під керівництвом куратора Гуцол А.В. здійснили екскурсійну поїздку до міста Одеса. На студентів чекали шалені емоції та гарний настрій. Під час одноденної екскурсії відбулися: 

 • 3-годинна екскурсія старим містом та неперевершеними одеськими двориками;
 • розваги в парку ім.Шевченка, де кожен студент відчув радість та безтурботність дитинства;
 • незабутні враження отримані під час вистави в одеському дельфінарії «Немо»;
 • екскурсія до Музею цікавих наук, де студенти на власні очі спостерігали чудеса сучасної техніки, яка працює завдяки науковим відкриттям, таким складним і часто незрозумілих для звичайної людини;
 • а на завершення всі поринули у світ прекрасного, відвідавши ІІ фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в одеській опері» концерт «Бетховен. Вимірюючи всесвіт музикою…»

Додому повернулися всі стомлені, але задоволені, сповнені надією та бажанням нових подорожей.

 


   У зв'язку з відзначенням 75-х роковин трагедії Бабиного Яру, у Первомайському медичному коледжі на протязі тижня відбувалися наступні заходи: студенти переглядали документальні та художні відеоматеріали, обговорювали їх.

  Учасники історичного гуртка провели відкрите засідання: "Трагедія Бабиного Яру" Інформація висвітлювалася у стінній газеті "Історичний вісник"До 25 - річчя відзначення Дня людей похилого віку волонтерська організація «Підстав плече» (студенти 32-М групи, керівник – Дударєва Т.В.) привітали ветеранів педагогічної праці медичного коледжу та з гостинцями відвідали мешканців Будинку пристарілих.


 17 вересня студенти коледжу взяли участь у флеш - мобі присвяченому Дню міста.

 

 22-23 вересня студенти коледжу переглянули вистави Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича

 

«Украдене щастя» та «Кредит для камікадзе».

 

 22 вересня – проведено тематичну годину інформації «Партизанський рух в Україні».


   9 вересня в Україні відзначається Міжнародний день першої допомоги

  Студенти Первомайського медичного коледжу разом із осередком організації «Червоний хрест» взяли участь у загальноміському заході присвяченому цій події. Волонтери разом із студентами демонстрували навички надання першої допомоги, надавали корисну та необхідну інформацію.

 


  1 вересня 2016  

     1 вересня – це справді всенародне свято, яке приходить до нас з радістю надіями і сподіваннями.

      Нам приємно повідомити, що в студентську родину Первомайського медичного коледжу влились 180 першокурсників, які вибороли своє право стати студентами у конкурсній боротьбі.

        Дорогі студенти дозвольте  щиро привітати вас з Днем знань, початком нового навчального року.

     Бажаємо, щоб обрана професія справді стала улюбленою справою, яка надихає і приносить задоволення.

 


 8 червня 2016 року в Первомайському медичному коледжі в рамка тижня загальноосвітніх дисциплін проведена природоохоронна акція «Чисте довкілля» на території національно-природного парку «Бузький ГАРД» (с. Мигія).

Після прибирання території зі студентами першого курсу організовано природничий квест. Кожен мав можливість показати свої сили: кмітливість, обізнаність, вміння зорієнтуватися в заданій ситуації. А групи показали свою згуртованість, взаємопідтримку, винахідливість. На кінцевому пункті всіх чекали «скарби».

 


Традиційно у травні в Первомайському медичному коледжі проведено парад вишиванок


 17 травня в м. Миколаїв у приміщенні Будинку вчителя відбувся XIV Конкурс фольклорно – інструментальної музики та народного співу ім. Миколи Аркаса.

 Участь взяли 2 колективи Первомайського медичного коледжу «Smile Stars» та «Лілея» і вокаліста в номінації «народний спів»

І місце посіла Каганюк Ольга – 15-Ф група (індивідуальне виконання) з піснею «Веснянка»

ІІ місце серед колективів зайняв гурт «Лілея» з піснею «Не сходило вранці сонечко», учасники: Василівська Діана, Каганюк Ольга, Нагерняк Руслана, Шеремет Юлія.

Дуже гарно виконав пісню «Чорноморець, матінко» гурт «Smile Stars», учасники: Дзюбенко Тетяна, Рожкова Світлана, Черчукан Наталія, Василівська Діана, Каганюк Ольга, Нагерняк Руслана, Шеремет Юлія.

Дякуємо всім! Ми вами пишаємось!  


 09.05.2016 року о 21.00 студенти коледжу взяли участь у свічковій ході. На мітингу присвяченому Дню Перемоги від молоді міста виступила студентка  23-М групи Бондурівська Вікторія.

 


 09.05 студенти - волонтери організації «Підстав плече» брали участь у святковій ході до Дня Перемоги.

 


05.05 – 06.05 волонтери привітали з Днем Перемоги  ветеранів ВВВ, учасників бойових дій та ветеранів педагогічної праці.

 


04.05-06.05 студенти – волонтери надали допомогу підопічним ветеранам-інвалідам та самотнім у прибиранні домашніх дворів та помешкань.

 


 28 квітня волонтери прибрали 10 могил померлих викладачів та співробітників коледжу.


 27 квітня студенти волонтерської організації «Підстав плече» упорядкували територію біля пам’ятників  «Загиблим медикам у 1941 – 1945рр.» та «Доблесним десантникам 8 Первомайської ПДД, які визволили м. Первомайськ від фашиських  загарбників у березні 1943 р.»

 


 29.04.2016 року студенти коледжу взяли участь в акції «Великодній кошик для солдата». Зі святом привітали бійців - учасників АТО – окремої 40-ї артилерійської бригади.

Подарунки були передані заступнику командира по роботі з особовим складом Ободовському Юрію Васильовичу, в ході зустрічі бійців і студентів.

 


26.04.2016 року в Первомайському медичному коледжі була проведена виховна година – реквієм «Чорнобиль – рана України», у заході взяли участь студенти І курсу. Підготували захід студенти 35-Ф групи та викладач хімії Мукан А.Л.

 


23.04.2016 року студенти коледжу взяли участь у щорічній акції «За чисте довкілля»,  організованою міською радою. Упорядковували територію міського парку. 

 


 Студенти коледжу взяли участь у ХІ Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» та перерахували 2 тисячі гривен - благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання в Миколаївській області.


07.04.2016 року на території Первомайського медичного коледжу студентським парламентом була проведена дискотека. Виконувались українські пісні, брейк-данс.


З 11 по 15 квітня в Первомайському медичному коледжі відбувся предметний тиждень гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. В рамках тижня було проведено різноманітні заходи, спрямовані на розвиток пізнавального інтересу студентів до предметів та формування їх мотивації до вивчення навчальних дисциплін. 12 квітня відбувся гала-концерт англійської пісні, під час якого студенти виявили не лише знання англійської мови, але й непересічні вокальні таланти.

15 квітня відбувся позааудиторний захід «Телеміст «Україна і Великобританія – діалог культур в конексті Евроінтеграції», спрямований на формування комунікативної компетенції, поглиблення, зміцнення і розширення соціокультурних знань студентів, ознайомлення їх із традиціями країн


10 березня в Первомайському медичному коледжі проведено захід, який уже став традицією – конкурс «Перлина коледжу». Учасниками конкурсу були студентки – представниці  груп  I курсу. Оцінювало конкурсанток компетентне журі: Удовиченко В.М, Бухта Д.М., Дєєв В.В., Головатенко І.О., Тістол  Анатолій.

Конкурсантки успішно справилися з усіма конкурсами:

 -Візитка

 -Інтерв’ю

 -Наші таланти

 -Господарочка

 -Дефіле у вечірніх платтях з аксесуарами в українському стилі.

 Особливо вразили дівчата своїми талантами та кулінарними уміннями. Журі відзначило всіх учасниць титулами:

 міс «Фантазія» - Ольшанська Анастасія (26-А група);

 міс «Вишуканість» - Довбуш Вікторія (12-М група);

 міс «Чарівність» - Шеремет Юлія (14-М група);

міс «Винахідливість» - Ніпомяща Вероніка (14-М група);

 міс «Посмішка» - Філімончук Юлія (11-М група);

 міс «Глядацьких симпатій» - Ніпомяща Вероніка (14-М група);

 Перлиною коледжу стала студентка  15-Ф групи - Каганюк Ольга.

 


9 березня у коледжі відбулося театралізоване дійство «Масляна». В ході заходу вокальний ансамбль виконував пісні, студенти брали участь в спортивних змаганнях, палили чучело Зими. І звичайно ж студенти I-IIкурсів провели ярмарок.

Всі:  і працівники коледжу  і студенти і викладачі смакували варениками та млинцями.

Так у коледжі студенти прилучають до народних традицій. Всім сподобалося.

 


 

В рамках гри "Захисник України" 24.02.2016р. було проведено бейн-ринг "З історії козацтва" Захід викликав  неабияку зацікавленість студентів. Команди - учасниці виявили кмітливість показали хороші знання історії козацької доби. Переможцем стала команда 15-Ф групи


 

22.2.2016р. В Первомайському медичному коледжі вшанували пам'ять Небесної сотні - провели виховну годину - реквієм

 "У нашій пам'яті вони назавжди залишились"

 Учасниками заходу були студенти І-ІІ курсу. Після заходу відбулося покладання квітів до пам'ятника Небесної сотні

  

 

 

 

 

 

 


Можливо, скаже хтось: у вік інтернету

Театром не здивуєш нас!

Та пам'ятай: над театральним дійством

Влади не має навіть час!

19.02 2016р. 300 студентів Первомайського медичного коледжу разом з кураторами переглянули виставу Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І. Озаревича

"Пограбування опівночі"


 

"Ми починаєм КВН" - саме ця фраза зібрала 15 лютого в актовій залі медичного коледжу студентів та викладачів. Змагалися веселі, талановиті, співочі, тунцюючі та просто запальні фельдшери та медсестри. Про студентське життя, гуртожиток, кохання та цікаві випадки з життя молодих людей лунали зі сцени пісні, демонструвалися відеофільми та театральні мініатюри. Перемогла на цей раз дружба, а інакше і не могло бути: гумор, завзяття, юність, кохання - призначені об'єднувати всіх, хто любить КВН та талановито грає у цю вічну гру!

 


 22 січня у медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів фєльдширсько-акушерського відділеня. у святковій дружній атмосфері студенти отримали дипломи про освіту. Бажаемо їм щоб студентські роки завжди залишалися для них найкращими у житті. Зі святом вас, випускники!

 


 Студенти та викладачі Первомайського медичного коледжу взяли участь у міських заходах присвячених дню соборності та свободи України

                  

       

 


 Традиційно 13 січня в коледжі відбулося віншування до свята Святого Василя та Маланки. Студенти щедро посівали, водили козу, вітали колег та викладачів з чудовими святами.

 

 


  Напередодні Новорічного свята у гості до учнів школи №14 завітали студенти 12-М групи, які приготували для малечі цікаву святкову програму з різноманітними конкурсами, піснями та танцями. Також вихованці закладу отримали від студентів гарні подарунки. І студенти, і учні сподіваються, що їх подальше спілкування розвиватиметься і такі зустрічі стануть гарною традицією.


7 грудня відбулася екскурсія 13-М та 14-М груп до військової частини А 2183 та в музей ракетних військ.

 

   26 листопада у медичному коледжі відбулася зустріч з представниками польських вузів. Гості розповіли про студентське життя у найвідоміших вишах студентської столиці Польщі - м. Любліна: Університеті економіки та інновацій, Природознавчому Університеті, Люблінській політехніці, Католицькому університеті.  Зустріч виявилася надзвичайно корисною та цікавою.          Гостей вітали мерія міста, представники польського товариства ім. Іоанна Павла ІІ, лунали пісні польською та українською. Студенти Польщі та України швидко знайшли спільну мову, та визначилися у подальшій співпраці. 

 


 

17 листопада –

 Міжнародний день студента

    Вітаємо Всіх з цим чудовим святом: тих хто навчається сьогодні у нашому вузі, тих хто навчався колись, тих хто тільки мріє стати студентом. Студентські роки – найкращий час життя. Цінуйте цю мить - вона прекрасна.

 Хай звістка радісна розноситься повсюди

 Сьогодні свято в коледжі у нас

 Хоч осінь-пані дуже вередлива:

 Бувають дні чудові і негода…

 Студентам же чи сонечко чи злива

 Немов весняна бажана погода

 Бо є між днів осінніх справжнє диво

 В житті так рідко є такі моменти

 Є свято осені величне і красиве

 Це День студента.

 В актовій залі коледжу відбувся фестиваль талантів присвячений дню студента, в якому актину участь брали студенти І-ІІ курсу.

 

 


12 листопада в актовій залі Первомайського медичного коледжу відбувся концерт рок – гурту «Criptex».


 У жовтні 2015 року минуло 25 років від початку Студентської революції на граніті. Ця подія стала Першим Майданом України, де молодь відстояла свої вимоги. 

Студенти медичного коледжу  відвідали відкриту лекцію «Революція на граніті – перший Майдан», переглянули документальні відеоматеріали та висловили свою підтримку активній життєвій позиції української молоді

 

 Викладач історії України  Саприкіна І.А.


31 жовтня у Первомайському медичному коледжі пройшов День відкритих дверей. До коледжу завітали абітурієнти з батьками, які планують присвятити себе найгуманнішій професії – медицині.

   Студенти коледжу запросили гостей на екскурсію кабінетами та лабораторіями навчального закладу та подарували вітальний концерт.

Запрошуємо всіх на гостини у третю суботу травня.

Зустрінемо вас щіро!

 


   Святкуючи цього року вперше День захисника України, студенти та викладачі медичного коледжу доклали максимум зусиль, щоб цей день став справжнім святом.

   Історія українських перемог, звершень та подвиги її захисників, сучасна ситуація в зоні АТО – стали темами інформаційної 5-ти хвилинки: «Україна-мати. Вмій її захищати».

   Протягом дня проводився огляд патріотичних плакатів «Героям слава!». Всі привітання та малюнки студенти передадуть волонтерам для бійців з найкращими побажаннями.

    На питання: «Хто ж вони, захисники України в різні часи та епохи ?» – відповіді дали глядачам матеріали відео лекторію «Воїн крізь віки». Історія козацтва, подвиг крутівців, бої УСС, боротьба УПА – історія боротьби за волю України.

   А завершився день чудовим святом « Козацькі забави», де студенти могли продемонструвати свою силу, спритність, згуртованість, патріотизм, відданість традиціям козацтва. Найсильнішими та найспритнішими виявилися студенти 14-М групи, перемогу у конкурсі «Козацька безпека» одержала група 12-М, козацька пісня у виконанні 15-Ф та хліб-сіль від 13-М груп вразили глядачів. Найзгуртованішою була визнана група 11-М. Усі отримали поздоровлення та подяки, гарний настрій та позитивні враження.

 


До Дня захисника Украіни студенти медичного коледжу підготували вітання усім, хто вірою та правдою боронить рідну землю. 

 

 


Подорож до Межигір'я

   Чудового суботнього дня студенти 15-Ф та 23-М груп відвідали з екскурсійною програмою «Межигір'я». Дякуючи волонтерам загону «Ніхто крім нас», поїздка була надзвичайно пізнавальною, цікавою та подарувала величезне задоволення.

    Шедевр паркового мистецтва викликав емоції щирої радості та гордості за українських митців, за повернене народне надбання. Не оминули студенти і київський майдан, де віддали дань пам'яті загиблим у лютому 2014. Цей захід мав особливу символічність напередодні Дня захисника України. Пам'ятаємо та дякуємо за сьогоднішній день.

   З щирою юнацькою радістю попрямували студенти далі – до нових мандрівок та вражень. 


 


1 вересня 2015  

    1 вересня – це справді всенародне свято, яке приходить до нас з радістю надіями і сподіваннями.

     Нам приємно повідомити, що в студентську родину Первомайського медичного коледжу влились 180 першокурсників, які вибороли своє право стати студентами у конкурсній боротьбі.

    Граніт науки завжди твердий і буде вимагати від вас великої самовіддачі і наполегливості, адже тільки іспитів і заліків вам треба буде скласти не один десяток.

    Та, повірте, у майбутньому ви з вдячністю будете згадувати студентські роки: вірних друзів, суворих викладачів, напружені сесії та безтурботні канікули.

    Дорогі студенти дозвольте  щиро привітати вас з Днем знань, початком нового навчального року.

    Бажаємо, щоб обрана професія справді стала улюбленою справою, яка надихає і приносить задоволення.

    Щастя вам, доброго здоров’я та великої наснаги у навчанні

 


 

 1 липня  у міському будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди випуску медичних сестер Первомайського медичного коледжу


 

У 2014-2015 навчальному році структура волонтерської організації  медичного коледжу набула  такого вигляду:

 

Особливо активно  розгорнулась  робота підрозділу  «Ніхто крім нас»:

 

№ з/п

Форма роботи

Кількість осіб, які брали участь

Зміст та результати

Термін виконання.

1.

Профспілкові збори педагогічного колективу

40 осіб

Було розглянуто питання про збір коштів у розмірі денного заробітку.

24.04.14р.

2.

Засідання студентського парламенту

19 осіб

Було розглянуто питання про збір коштів з метою надання допомоги мобілізованим в зону АТО.

30.04.14р.

3.

Інтерактивний позааудиторний захід «Я люблю Україну»

Студенти першого курсу

Краєзнавчий турнір. Проведений з метою виховання любові до рідного краю.

07.05.14р.

4.

Збори членів приймальної комісії.

18 осіб

Прийнято рішення про збір коштів для допомоги випускникам НЗ, що працюють  у зоні АТО.

01.08.14р.

5.

Засідання педагогічної ради.

42 особи

Заслухана інформація про використання коштів зібраних членами приймальної комісії. Заслухана інформація про випускників НЗ, що працюють в зоні АТО. Підтримана пропозиція про проведення акції «Квіти зів’януть – життя квітнутиме».

28.08.14р.

6.

Студентсько-викладацька акція «Квіти зів’януть – життя квітнутиме»

Викладачі студенти  коледжу.

Кошти, які мали б бути витрачені на купівлю квітів до 1 вересня було зібрано  для потреб волонтерів (кошти передані представникам «Майдан-Південь» та частково витрачені на закупівлю медика-ментів для мед.частини  79 бригади)

1.09.2014р.

7

Зустріч з представниками громадської організації «Майдан-Південь»

Студенти коледжу

Організована зустріч з представниками «Майдан-Південь» та бесіда з добровольцями, що відправляються в зону АТО.

11.09.14р.

8

Зустріч з представниками волонтерської організації  «Ніхто крім нас»

Студенти 1-3 курсів

Зустріч – концерт з представниками волонтерської організації. Ознайомлення з  системою роботи  організації.

22.09.14р.

9

Осінній благодійний ярмарок

Викладачі, студенти та гості

Організований благодійний ярмарок продуктів харчування та продукції сувенірного характеру (кошти передані представникам ГО «Ніхто крім нас»).

09.10.14 р.

10

Участь у міському благодійному ярмарку

5 осіб

Взяли участь з продукцією сувенірного характеру. Зібрані кошти передані на потреби волонтерів.

11.10.14 р.

11

Участь у сільськогосподар-ському ярмарку

21 особа

Продукція сувенірного характеру. Зібрані кошти передані на потреби волонтерів.

25.10.14р .

12

Придбання малого хірургічного набору

Студенти та працівники коледжу

Придбання  набору для військово-польової хірургії (малий хірургічний) для потреб  28 ОАМБР (передано представникам ГО «Ніхто крім нас»)

Листопад, 14р.

13.

Придбання продуктів харчування

Студенти та викладачі коледжу

Придбання чаю, кави, солодощів для бійців (передано представникам ГО «Ніхто крім нас»)

 

14.

Придбання планшетів

Студенти і працівники коледжу

Придбання 3 планшетів для  бійців 28 ОАМБР (за сприянням “Армія SOS», м. Одеса)

Грудень, 14 р.

15.

Новорічно-різдвяна акція «Дід Мороз для воїна»

Працівники та студенти

Підготовка різдвяних подарунків для бійців 28 механізованої бригади 2 гаубичної батареї (передано представникам ГО «Ніхто крім нас»).

26.12.14 р.

16.

Створення  меморіальної таблички

7 осіб

Моделювання меморіальної таблички пам’яті загиблого воїна. Участь у мітингу – відкритті .

15.12.14 р.

17.

Новорічно-різдвяний вертеп

15 осіб

Щедрування з подальшою передачею зібраних коштів волонтерам навчального закладу. Витрачено на закупівлю медикаментів та продуктів харчування. Передано Новою поштою.

17-19.01.15 р.

18.

Робота на складах волонтерської організації «Ніхто крім нас»

53 особи

Сортування овочів. Пакування продуктів харчування для відправки в зону АТО.

Протягом вересня

19.

Збір негрошової допомоги.

23 особи

Збір продуктів харчування, іграшок, одягу, посуду тощо для вимушених переселенців. Передано представникам «Майдан-південь».

Протягом жовтня-листопада

20.

Донорство

20 осіб

Донорство  для потреб  Харківського військового шпиталю. За сприяння ГО «Ніхто крім нас».

Щосереди

Протягом вересня

21.

Психологічна допомога

Психолог

Психологічна допомога бійцям з посттравматичним синдромом, арт-терапія для дітей вимушених переселенців,  психологічна  допомога  батькам бійців АТО.

Постійно

22.

Курси первинної медичної підготовки населення

Студенти старших курсів, Баглай М.В.

Організація з метою формування у населення навичок надання першої допомоги.                          

З 10.10.14 кожного понеділка.

23.

Масляна

Викладачі та студенти

 Благодійний ярмарок. Кошти витрачені на закупівлю медикаментів та продуктів харчування. Передано Новою поштою.

18.02.15 р.

24.

Малювання плакатів

Студенти І курсу

 Створення плакатів  національно-патріотичного характеру  для передачі  представникам  ОАМБР № 40

квітень 15 р.

25.

Концерт для бійців

8 осіб

 Участь у збірному концерті для бійців  ОАМБР № 28, 40

квітень, 15 р.

26.

Допомога бійцям бригади, що перебувають на лікуванні у лікарнях міста

Працівники та студенти коледжу

 Закупівля предметів особистої гігієни,  одягу та продуктів харчування.

квітень, 15 р.

27.

Збір грошової та  негрошової допомоги

Працівники та студенти коледжу

Збір нематеріальної допомоги для оформлення кімнати відпочинку військової частини м. Первомайськ (настільні ігри, книги тощо).

травень, 15 р.

28.

Зустріч з бійцями АТО

Студенти 25-Ф Медвєдєва С.В.

Зустріч з бійцями, що приїхали на відкриття меморіальної таблиці загиблому товаришу.

травень, 15 р.

29.

Зустріч з воїнами

Студентсько-педагогічний колектив

Зустріч з бійцями 40 ОАМБР.

червень, 15 р.

Робота студентів та викладачів коледжу була високо оцінена.   Дякуємо колективу коледжу за продуктивну роботу, активну громадянську позицію,   дієве українство   та сподіваємось на  змістовне  її продовження.


23 червня відбулася зустріч студентів коледжу з представниками Первомайської міської громадської організації «Товариство польської культури ім. Яна Павла ІІ» та військовослужбовцями 40-ї окремої артилерійської бригади.

 


19  червня відбулися урочисті збори з нагоди випуску 45-Ф групи спеціальності «Лікувальна справа».

 


Носкець Крістіна, випускниця 2015 року, -  учасниця XVIІ Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю “Сестринська справа” “ЕСКУЛАП”, який проходив у Києві 10 – 12 червня 2015 року

 


 

Акція «Чисте довкілля»

 

22 січня у медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів фєльдширсько-акушерського відділеня. у святковій дружній атмосфері студенти отримали дипломи про освіту. Бажаемо їм щоб студентські роки завжди залишалися для них найкращими у житті. Зі святом вас, випускники!

Вітаємо команду дівчат та команду юнаків, які вибороли І місце в змаганнях з баскетболу в залік ХVІ обласних Спортивних ігор серед студентів вищих навчальних закладів типу коледж (ІІ група)


 

Команда дівчат:

Черчукан Наталія Олександрівна – 44-М

Ясиновенко Ірина Вікторівна – 34-М

Авдєєва Катерина Сергіївна – 31-М

Лата Тетяна Олександрівна – 31-М

Дяченко Ірина Олександрівна – 31-М

Бєженар Владислава Сергіївна – 12-М

Хівріч Діана Андріївна – 15-Ф

Долинстка Ольга Олександрівна – 21-М

Федорченко Тетяна Сергіївна – 22-М

Шеремет Юлія Борисівна – 23-М

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Команда юнаків:

Вербицький Андрій Миколайович – 21-М

Діброва Ярослав Владиславович – 21-М

Сагайдак Станіслав Анатолійович – 34-М

Коломієць Богдан Сергійович – 33-М

Грищенко Павло Ігорович – 25-Ф

Конопліцкий Андрій Андрійович – 35-Ф

Балановський Владислав Андрійович – 35-Ф

Бачу Сергій Миколайович – 24-М

Нікітін Владислав Дмитрович – 43-М